Hawkeye izle

Hawkeye 1.Sezon 1.Bölüm izle

Never Meet Your Heroes

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

İlyas Murat

vay be tamda güzel yerinde bitti

Kemankeş

admin 1080p izlemek için hangi vpn uygulaması gerekli, opera ve vivaldi olmadı. indirmeyi denedim o da olmuyor, tüm alternatiflere de baktım 1080p olanlar açılmıyor diğerleri zaten düşük çözünürlüklü

berk59

admin türkçe dubaj gelecek mi

Rick Grimes

süper

Asklepios

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İlk bölüme göre aksiyon dolu bir dizi olacak gibi fakat senaryo konusunda biraz zayıf gibi geldi bana. Dizinin adı Hawkeye ama Kate Bishop ve Young Avengers'ın başlangıcı amacıyla yapılacak bir yapım sanırım ve bu beni üzdü Hawkeye karakterini çok severim ve böyle geçiştirilebilme ihtimali olması bile beni üzüyor şu anlık. Bu arada Hawkeye karakteri gerçekten çok havalı ve güzel bir karakter ayrıca Jeremy Jenner karakteri çok iyi oynuyor aşırı beğeniyorum.

omurerdem98

İlk bölüm için fena sayılmaz beklentinizi yüksek tutmadan izleyin derim

Uchiha_İtachi

Beklentimin üzerinde bir bölümdü çok beğendim güzel dizi

Ahmetmutlu93

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dizi Kate'in altını doldurmaya çalışmış ama senaryo bu yüzden cırt olmuş Marvel dizi profesyonelliği kokmuyor abi aşırı şans faktörü var dizi de bu beni aşırı rahatsız etti ya kate güzel karakter olmuş ama allah aşkına şu şans silsilesine bi bakın ya -Hawkeye şans eseri Kate'i kurtarır -Chitauri saldırdığında anne baba ortalıkta yokken Hawkeye 'ı görünce Anne belirir -Kate şans eseri Kule çanını vurur ve ne şanstır ki kule çöker -Kate şans eseri annesinin erkek arkadaşı ile karşılaşır -Kate kırmızı elbise yerine şans eseri garsonlarla aynı siyah smokin giyer -Yüzlerce insan varken şans eseri Armani gelir annesinin nişanlandığını söyler -Kate koridorda giderken şans eseri annesinin armani ile tartıştığını duyar şans eseri takipler alt katı bulur -Kate garsona şans eseri Garry diye birini söyler garry gerçek olarak gelir -Kate Garry'den kaçarken şans eseri bi kapı bulur içerden adamlar çıkar içeri girer -Kate şans eseri sevdiği örnek aldığı Hawkeye'ın diğer kimliği olan Ronin'in kılıcı satılırken patlama gerçekleşir - Kaçacakken şans eseri Roninin kıyafetini bulur -Dışarıda tam aranan saat bulunduğunda ne şanstır ki Lucky saldırır -Hawkeye tam eve girer ne şanstır ki ronin haberini duyar -Kate'i ronin sandıkları için çete saldırır kate kaçmaya çalışır aa şansa bakın arabalardan birinin kapısı açık - Koca şehir de Hawkeye Kate'i direk bulur

queenofzimbabwe

Şu an daha bölümü bitirmeden yazıyorum, dizinin adı Hawkeye olunca konu Clint olur diye düşünmüştüm ki uzun zamandır onun hakkında da film/dizi bekliyordum. Ama introyu izlediğim kadarıyla olayın Clint'le alakası çok az yeni bir kahraman çıkarmak adına dizi çekilmiş gibi gözüküyor bu beni üzdü. Bölüm bitince tekrar geri dönücem. **İzledikten sonra yazıyorum ve evet tahmin ettiğim gibi Hawkeye'ın süper kahraman olmayı bıraktığı bir dizi olacak gibi, son Marvel/Disney işi bile olabilir. Dizi de hiç beklediğim gibi değildi. Açıkçası fragmanı filan da izlemedim, gerek de duymadım çünkü Hawkeye diyince Clint diye düşündüm direkt. Loki/WandaVision dan sonra bu dizi Disney standartları için bir tık düşük geldi. Klasik aksiyon filmi izliyormuş gibi hissettim. Sanki çok özen gösterilmemiş. Tabi ilk bölüm olduğu için çok da yargılı yaklaşmak istemiyorum. Ama kesinlikle diziden beklediğim bu değildi. :(

moviejunkie

Bu nasıl günümüz?

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
2021'de Hawkeye ailesi yok olduğu için suçluları doğramıyor muydu? Evrenin yarısı nasıl 2 yıl önceden geri geldi?

porçay

oyyyyyyyyyy

Kamil89

Marvel Sinematik Evrenine yeni bir dizi gelmiş hemen başlayalım. İlk bölümden heyecanlı başladı. Bölümün ilk dakikaları çok iyi olmuş. Adeta 2012'ye bir zaman yolculuğu yaptırdı. Keşke o sahneler biraz daha uzun olsaydı. Hemen ikinci bölüme geçelim.

Wesbtastic Person

Bazı yerlerde yavaş fakat Kate Bishop'u tanımak için gayet iyi bir başlangıç bölümüydü ve Clint ile ilişkileri iyi olur umarım.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Herhalde Endgame sırasında Thanos en son Avengers kulesini bombaladığında Clint yer altında kalmıştı herhalde orada kulağında problem oluştu. Bir de Çizgi romanda babası yerine annesi ölüp babasının kirli işlerini öğrenip bu işlere giriyordu ama buradaki versiyonu da iyi olmuş. Ayrıca Yelena'yı nasıl göreceğiz merak ediyorum büyük ihtimal ilk başta düşman olurlar. Çünkü Black Widow'un sonunda Valentina ona kardeşini Clint'in öldürdüğünü söylemişti umarım gözükür.

parliament

Tamam, beleşe izliyoruzda.. Şu 1080'i standart hale getirseniz artık..? %99 herkesin monitör FullHD.. Hatta Çeyrek kısmıda UltraHD. Zaten bu tarz upload edilen videoların çoğunun (1080 de olsalar) bitrate i düşük. Doğal olarak herkesin bağlantı hızı da yetiyordur diye düşünüyorum.

meehmett

İlk bölüme göre iyiydi. Bölümlerin git gide daha iyi olucağını düşünüyorum.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
22:05. dakikada Clint'in sizi seviyorum çocuklar demesi Endgame filmindeki Natasha'nın ölüm sahnesindeki konuşmaya gönderi. Clint aileme onları sevdiğimi söyle demişti Natasha'da kendin söylersin demişti ve kendisi söyledi.

Myscherzo

İlk bölüm için iyiydi. Konu biraz yavaş ilerledi ama ilk bölüm için göz ardı edilebilir.

ohmygat

kaliteli altyazı beklemek var bir de :'( sonunda kate bishop'u MCU da göreceğim için sabırsızlanıyorum