Kulüp izle

Kulüp 1.Sezon 6.Bölüm izle

Episode #1.6

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

harun001

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ben böyle bi yansıtma böyle bi saçmalık görmedim. Bu dizi netflix gibi küresel bir platformda yayınlanıyor ve Türklerin gösteriliş biçimine bak kızları kullanıp atan ismet, hırsız her haltı yiyen çelebi, başrol karakterimizin hain sevgilisi mümtaz, bi sanatçı selim var o da yıkık duygusal sorunlar yaşayan bi birey konu hoş ama bu dizi israilde çekilseymiş ancak bu kadar olurmuş söyleyeceklerim bu kadar.

ScHnAuZeR7

Demek ki yapılabiliyormuş istenirse. Ama TV de yayınlansa, bir kesim ırkçılık var der, bir diğer kısım yahudi seviciliği yapıyorlar der. Ülkemizde o kadar çok konu var sürekli TV de aynı konular, ama talep bu hizmet bu..

ayyuka

Saç-baş, kılık-kıyafet, cadde-sokaklar, dekor ve tarihi detaylar tek kelimeyle harikaydı. Hikâye eski İstanbul döneminde geçiyor ve kusursuz bir set ortamı hazırlamışlar. Kadro da çok sıkıydı. Rasel karakterine başta ısınamamıştım ama ilerleyen bölümlerde rolünün hakkını vermiş. Gökçe Bahadır ve Salih Bademci'nin oyunculukları harikuladeydi. Her şeyiyle çok donanımlı bir iş çıkmış ortaya. Benim için Netflix'in en kaliteli Türk dizisi oldu. Bu arada dizinin adı keşke 'Kulüp İstanbul' olsaymış...