The Wheel of Time izle

The Wheel of Time 1.Sezon 2.Bölüm izle

Shadow's Waiting

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

maryjane1

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
uzun zamandır fantastik güzel bi dizi arıyodum buldum mu tam emin değililm. ama bu trolloc ları beğendim o garip ağızlı kötülük adam da baya iyidi. işte bu garip isimlendirmeli fantastik şeyleri seviyorum sadar logorth mesellla, neyse hikaye biraz yavaş akıyo ama görseller bence iyi kitabıyla alakalı bilgim yok ama şu an fena durmuyo. bu arada favori karakterim mat ona bi şey olmasın yaa

TheBone

İlk bölümü izleyince basit ve yüzeysel gelmişti dizi ancak bu bölümle beraber bir derinlik kazandı, olayların bir arka planı olması sevindirdi, hafiften bi Yüzüklerin Efendisi rüzgarları esti :)

queenofzimbabwe

İlk bölüme göre daha güzel, konular daha çok birbirine bağlanmaya başladı

Kamil89

Dizi çok güzel ilerliyor. Bu bölüm bana Yüzüklerin Efendisi esintileri hissettirdi. Shadar Logorh denen yeri güzel tasarlamışlar. Bir film sahnesi gibi görsel bir şov olmuş.

xmertsahinx

Kesinlikle ilk bölümden daha iyiydi. Shadar Logoth tam kitabı okurken aklımda canlandığı gibiydi. Hala kitaplardaki gibi epik bir hava vermiyor olsa da zamanla açılacak gibi duruyor. Unuttuğum bi' çok şey olduğunu fark ettim diziyi izlerken. En kısa zamanlarda kitaplara tekrar dönmek gerek.

Kartopi

Dizi akıyor maşallah bir yüzüklerin efendisi olmasına gerek yok kitaplardan aldığım hazzı veriyor :)

Howard The Duck

Ağla ağla Manetheren için ağla. Bu hikayeyi her zaman sevdim. Dizide uyarlama şekilleri de çok hoştu. Mat olduğu her sahneyi çalıyor. Harika bir oyuncusu var. Karakteri üzerinde yapılan değişikler de hoşuma gitti. Rand'in sahnelerine bayılıyorum. Rüya sahneleri ürkütücüydü ve Shadar Logoth harika görünüyordu.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Beyazpelerinler çok iyiydi. Moiraine'nin onları kolaylıkla kandırdığı sahne boyunca aptal gibi sırıttım. Valda gerçekten korkutucuydu. Sarı Ajahtan birini canlı canlı yakarken kuşu kanlı bir şekilde yediği sahne tüyleri ürpertti. Bunun ötesinde o Aes Sedaileri nasıl yakalıyor çok merak ediyorum. Buna mutlaka bir açıklama yapmaları gerek. 7 tane Aes Sedai'yi kafanıza göre yakalıyıp yakamazsınız. Bunun dışında Bornhald aklıselimdi, olması gerektiği gibi. Genel olarak tehdit edici ve dengesiz görünüyorlar. Aynı olmaları gerektiği gibi
Genel olarak ilk bölümden kat kat daha iyiydi. Işleyişi çok daha sakin ve uygundu. Atmosfer ve görseller enfesti.